„Buddyjskie metody na nieograniczone SZCZĘŚCIE zawsze i wszędzie” – wykład Daniela Wysockiego

Zapraszamy na wykład nauczyciela buddyzmu Daniela Wysockiego:

„Buddyjskie metody na nieograniczone SZCZĘŚCIE zawsze i wszędzie”

Czas: Środa, 6 kwietnia 2016, godz. 19:00
Miejsce: Buddyjski Ośrodek Medytacyjny, ul. Piłsudskiego 90, I piętro, Koszalin

Po wykładzie będzie czas na zadanie pytań i uzyskanie na nie odpowiedzi oraz odbędzie się krótka prowadzona medytacja.

Buddyzm to nauki o naturze umysłu pochodzące od historycznego Buddy Siakjamuniego, który żył i nauczał ponad dwa i pół tysiąca lat temu w północnych Indiach. Celem praktyki buddyjskiej jest osiągnięcie całkowitego urzeczywistnienia potencjału umysłu i doświadczenie trwałego szczęścia – oświecenia. Każdy może je urzeczywistnić, dlatego buddyzm nazywany jest religią doświadczenia.

Wstęp na wykład jest darmowy (dobrowolna sugerowana darowizna na pokrycie kosztów organizacji wykładu wynosi 10zł lub 5zł – uczniowie, studenci, emeryci).

Daniel Wysocki, nauczyciel buddyzmu związany jest z buddyzmem Diamentowej Drogi od 1995 r. Brał aktywny udział w powstaniu i rozwoju ośrodków w Gliwicach, Helsinkach (Finlandia) i Killarney (Irlandia). Od 2004 r. na prośbę swojego nauczyciela Lamy Ole Nydahla wykłada podstawy buddyzmu. Pracował jako menadżer zarządzający procesami logistycznymi. W roku 2005 zaangażował się w projekt budowy Ośrodka Odosobnieniowego Nagodzice, gdzie obecnie mieszka i koordynuje jego rozwój.
Twierdzi, że jest szczęśliwy. Opowie o źródłach tego szczęścia na wykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *